بررسی املاک هوم لند ترکیه Homeland

بررسی املاک هوم لند ترکیه Homeland

5 / 0
[ 0 رای ]

Homeland با نام فارسی هوم لند یک شرکت خاص مسکن سازی کشور ترکیه می باشد که در سال ۲۰۱۲ استارت خورده و الان نیز مشغول ساخت و ساز و ارائه خدمات عمرانی مسکن به مردم تمام نقاط جهان می باشد. home land در تمام مناطق رو به رشد و اصلی ترکیه از جمله استانبول، آنتالیا، ازمیر و آلانیا و کشور های اسپانیا، گرجستان، آمریکا و فرانسه دارای فعالیت بوده و قصد دارد تمامی کسانی را که از شرکت هوم لند استقبال می کنند، صاحب خانه زیبا و تمام حرفه ای کند. هوم لند با استفاده از یک شبکه قدرتمند و قابل اعتماد مشاوران املاک و مستغلات با تجربه کار کرده و برای شما امکانات رفاهی را با نام شرکت homeland فراهم می کند. برای اخذ اقامت ترکیه و سایر کشورهای مورد نظر خود، شما می توانید با شرکت homeland همراه بوده و بهترین ها را برای زندگی خود انتخاب کنید.

Homeland شرکت ساخت و ساز هوم لند ترکیه

هوم لند با تیم های بسیار حرفه ایی در امر مشاوره و با توجه به تخصص و سابقه خود این اطمینان را خواهد داد تا بهترین خدمات و پیشنهاد ها را در اختیار شما قرار دهد و تا مرحله نهایی برای بدست آوردن هدف مورد نظر خود شما را یاری کند. هوملند به تمامی سرمایه گذاران ملکی خوش آمد می گوید و بر ارزیابی و شناسایی نیاز سرمایه گذاری هر فرد به منظور کمک به آنها در دستیابی به هدف سرمایه گذاری متمایز خود تمام تلاش ممکن را انجام میدهد. مشاورین ما پس از شناسایی اهداف و استانداردهای مشتری، تحقیقات لازم را انجام داده تا بهترین گزینه های املاک و مستغلات را معرفی کنیم. هنگامی که ملک و هدف مورد نظر انتخاب شد، تیم مشاورین و وکلای Homeland ما در پایان مذاکرات و نهایی کردن روند قانونی کمک خواهد کرد.

انواع خدمات بین المللی Homeland

اخذ ویزا و اقامت

فعالیت در کشورهای جهانی

پیشنهادهای اقتصادی، کاری، اشتغال زایی و بیزینس درآمد زا

ارائه خدمات مالی و بانکی

تماس با شرکت هوم لند

استانبول ۰۰۹۰۵۳۰۷۳۹۹۳۳۳

ازمیر ۰۰۹۰۵۵۵۱۶۱۹۱۹۷

آنتالیا ۰۰۹۰۵۳۱۸۶۷۷۳۳۳

آلانیا ۰۰۹۰۵۳۰۶۰۰۹۲۶۶

خب دوستان ما این پست را فقط جهت آگهی شما عزیزان گذاشته و هیچ مسئولیتی در قبال کارها و قراردادهای شرکت هوم لند نداشته و نداریم.

با تشکر

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.