تمیز کردن استیپر پراید

تمیز کردن استیپر پراید

5 / 0
[ 0 رای ]

پاکسازی استیپر پراید

تمیز کردن استیپر پراید با اسم لاتین Clean Stepper Pride رو ویژه شما رانندگان عزیز و گرامی آماده کرده ایم تا به راحتی و بدون دردسر، استیپر خودروی پراید خودتون رو تمیز کرده و اونو عیب یابی کنید. خب دوستان گلم برای کار Clean Stepper Pride ابتدا شما در حالت هایی می توانید اینکار رو بکنید که خودروی شما خود به خود خاموش بشه و یا گاز بخوره و دور موتورتون از ۲ و یا ۳ بالاتر بره و اذیتتون کنه. در هر دو صورت شما برای تمیز کردن استیپر پراید، نباید سریعا دست به باز کردن استیپر بزنید و بدون اطمینان داشتن از کثیفی استیپر، اونو باز کرده و باعث خرابی اون بشید. با ما همراه باشید تا شما را برای پیدا کردن عیب استیپر موتور پراید راهنمایی کرده و به دور از خرابکاری، راهکار راه اندازی درست و ایمن استیپر موتور خودروی پراید شما رو یاد بدیم.

تمیز کردن استیپر پراید آسان

خب دوستان گلم، قبل از هر کاری شما می باید اطمینان داشته باشید که ایراد از استیپر خودروی شماست و برای اینکار ابتدا از سالم بودن برنامه ایسیو باخبر شید و بعد دست به کار شید. برای اینکار ابتدا یکی از قانتاق های باطری تون رو بردارید و بعد ۲۰ دقیقه صبر، دوباره اونو سر جاش ببندید و ماشین رو روشن کنید تا ببینید دوباره ایراد داره یا نه، اینکار باعث میشه برنامه ایسیوی شما صفر شه و ایراد داشته باشه، برطرف بشه. خب اگه بازم ایراد داشت، پس کار از استیپر موتور شماست و برای تمیز کردن استیپر پراید خود، طبق دستورات زیر عمل کرده و استیپر ماشینتون رو پاک کنید.

تمیز کردن استیپر پراید با روش آسان

ابتدا محل قرار گرفتن استیپر رو در تصویر بالا نگاه کرده و پیدا کنید.

تو تصویر با فلش قرمز نشونتون دادیم

الان برید سراغ استیپر خودرو

دوتا پیچ داره که باید بازش کنید

حالا آروم بکشیدش بیرون

اگه دستمال نرم دارید

به آرومی باهاش روی فلز فلش مانندشو قشنگ بدون کشیدن میله انجام دهید و بعدشم جایی رو که بازش کردید با دستمال به خوبی از دوده و سیاهی، تمیز کنید.

البته اگه اسپیری انژکتورشو دارید؟

با اونم می تونید پاکش کنید

کاملا سرشو همچون تصویر زیر پایین بگیرید

مستقیم به سرش اسپری کنید تا مواد اسپری باعث خرابی استیپر شما نشه.

آموزش تمیز کردن استیپر موتور پراید رایگان

خب الان جاشم با اسپری تمیز کنید.

بعد چند دقیقه ببندیدش سر جاش.

صد در صد درست میشه، ولی اگه نشد، حتما به یک تست موتور مراجعه کنید و اگه عیب از استیپر بود، عوضش کنید، موفق باشید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.