Amirza 5.6 – دانلود بازی آمیرزا برای اندروید نسخه نهایی

Amirza 5.6 – دانلود بازی آمیرزا برای اندروید نسخه نهایی 5.6

5 / 0
[ 0 رای ]

آمیرزا برای اندروید

آمیرزا اندروید با اسم لاتین Amirza یک بازی ایرانی زیبا و معمایی می باشد که شما می باید داخل این بازی جدید انواع کلمه ها رو با حروف های از ۲تایی گرفته تا ۸تایی اینا که به ترتیب مراحل بازی سخت تر می شوند پیدا کنید. این بازی رو دانلود کنید و بر روی موبایل خودتون نصب کنید تا بتونید یک بازی جدولی رو بر روی گوشی خودتون پیاده کنید و به جای روزنامه اینا با استفاده از این بازی یه سرگرمی خاص رو برای خودتون درست کنید تا ساعت ها پای این بازی چالش برانگیز به فکر و کلمه یابی بپردازید. این بازی در ابتدا آسون بوده و بعد از رد شدن مرحله به مرحله بازی سخت تر شده و به سختی اون افزوده می شود که می تونید با کسب سکه داخل بازی در صورت پیدا نکردن جواب بازی از اون برای خرید حرف اول کلمه استفاده کنید.

دانلود بازی آمیرزا برای اندروید نسخه نهایی رایگان

خب دوستان شما با چند حروف که برای شما داده می شود، چندتا می تونید جمله بسازید و داخل مربع هی خالی رو پر کنید؟ آیا می تونید اصلا اینکار رو انجام بدید؟ پس اگه جوابتون بله هستش؟ این بازی رو با لینک مستقیم دانلود کنید و بر روی گوشی خودتون نصب کنید. این بازی زیبا پر از سرگرمی های زیبا برای شما دوستان می باشد که می تونید برای خود داشته و از بازی نهایت لذت و هیجان رو ببرید و بتونید از چند حروف انواع کلمه ها رو ساخته و بیش از ۶۰۰ مرحله ی بازی رو یکی پس از دیگری به پایان برسونید و لذت ببرید از بازی.

ویژگی های بازی آمیرزا برای اندروید نسخه جدید

بیش از ۶۰۰ مرحله بازی که سخت و سخت تر میشه

بازی کاملا ایرانی

انواع کلمه های ایرانی برای جستجو

اسم از شهرها گرفته تا اعضای بدن و وسایل

محیط کاری کاملا فارسی

کسب سکه با پایان رساندن هر مرحله

گرافیک کاملا زیبا و کاربر پسند

کلمه های ۲تایی تا ۸تایی

خب دوستان عزیزم این بازی برای شما همچون روزنامه ای می مونه با این تفاوت که داخل این بازی برای شما چنتا حروف می دن تا از روی اون انواع کلمه ها رو پیدا کنید. این حروف ها رو می باید کنار هم بچینید تا تشکیل کلمه مورد نظر بازی رو بده تا داخل مربع ها رو پر کنه و بازی به پایان برسه ولی مطمئن باشید که اگه این بازی رو شروع کنید تا چند ماه باید تلاش کنید تا بازی رو به پایان برسونید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.