آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل ۴

آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل ۴

5 / 5.00
[ 1 رای ]

آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل ۴ را امروز برای شما کاربران عزیز ویژه بازی Resident Evil 4 آماده کردیم تا بتوانید از بازی حداکثر لذت را برده باشید. شما کاربران عزیز حتما با بازی رزیدنت اویل ۴ آشنایی داشته و به احتمال زیاد این بازی رو انجام دادید و دوس دارید بازی رو به اتمام رسانده و ببینید چه اتفاقی می افتد. خب دوستان برای آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل ۴ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل 4

خب دوستان شما وقتی که دموها را دیدید می باید به سوی اتاق برگردید، حالا کراوزر می پره بالا و شما چاقو رو در اولین فرصت بهش بزنید و صبر کنید تا تغییر جهت بده و دومین ضربه رو وارد کنید و بعد سومی و بعد کراوزر یه تارنجک می زنه و فرار می کنه. برید پایین و آیتم ها رو جمع کنید و از در بگذرید و پشت اولین دیوار کراوزر کمین کرده، برید جلو و یه مبارزه رو آغاز کنید و شاهد فرار کراوزر باشید. بپیچید سمت راست و بدون توقف برید جلو و به کراوزر که از اون بالا یه بمب پرت می کنه هیچ توجه نکنید و برید جلو تا برای بار سوم باهاش درگیر بشید و بعد از پشت بام بالا برید و بقیه آیتم ها رو جمع کنید و بعد برید به سمت پله ها و دمو رو ببینید. حالا سری برید به زیر سقف تا از گلوله ها در امان باشید و بعد چاقو بدست در یه گوشه منتظر باشید و بعد از گذراندن این قسمت هم کراوزر فرار می کنه و شما باید مجسمه سنگی رو ببرید روی سکو و اهرم رو فشار بدید تا در باز بشه و راه رو برگردید.

Kill Krauser in Resident Evill 4

کراوزر پشت دیوار منتظره

یه بار دیگه باهاش روبرو بشید

بعد اهرم رو فشار بدید و پایین بپرید

از کنار ربات های انفجاری به سرعت رد بشید

از این راه که بگذرید کراوزر از بالای دیوار ازتون یه سوال می پرسه

جوابش رو بدید و بعد داخل بشید

از پله ها بالا برید

از پشت دیوار سمت راست لوح دوم رو هم بردارید و دمو رو ببینید

حالا شما باید سعی کنید کراوزر رو گیر بندازید و با چاقو پشت سرهم بهش ضربه بزنید تا مدام نقش زمین بشه و نتونه به سمتتون حمله کنه و بعد مبارزه تموم می شه. در باز می شه و شما باید بپرید پایین و لوح ها رو در محل خودشون بذارید و خارج بشید.

و این هم از آموزش کشتن کراوزر بازی رزیدنت اویل ۴، امیدوارم که خوشتون اومده باشه.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.