اپلیکیشن رمراز Ramraaz چیست

اپلیکیشن رمراز Ramraaz چیست

5 / 0
[ 0 رای ]

اپلیکیشن رمراز با اسم لاتین Ramraaz یک برنامه جدید زیبا و جذاب می باشد که بر اساس علم اعداد با توجه به داده هایی که شما وارد می کنید به شما کمک می کند در دوراهی های انتخاب و مجهولات زندگی راه درستی را انتخاب کنید که به نفع شماست. اپلیکیشن رمراز بر اساس دستورالعمل های بسیار پیچیده و دقیق علم اعداد و بر مبنای روش شیخ بهایی برای شما مشاوره دلسوز و دقیق و امینی می باشد که با اطمینان می توانید از آن استفاده کنید. اپلیکیشن Ramraaz برای تمامی اقشار و تمامی سنین به سادگی قابل ابتیاع و استفاده بوده, لذا چنانچه شما یک کاربر ساده, دانش آموز, دانشجو, کارمند و یا … هستید به راحتی میتوانید از رمراز استفاده کنید. اپلیکیشن رمراز متعلق به موضوعاتی ست که اغلب افراد در زندگی با آن مواجهه دارند و نمی دانند اوضاع از چه قرار است و چه کاری درست است تا انجام دهند. رمراز خبر پیدا شدن یا نشدن و اینکه چه کسی گم شده شما را برده است به شما می دهد.

اپلیکیش رمراز نسخه جدید چیست

بخشی از محورهای اپلیکیشن رمراز

ازدواج مناسب

حتما برای ازدواج به مشاور های خبره مراجعه کرده اید ، برای اینکه بدانید بر اساس علم اعداد و طالع هر یک از زوجین این ازدواج خوب است یا بد حتما از این خدمت استفاده کنید.

رفاقت

رفاقت و دوستی از اتفاقات مهم و کلیدی زندگی هر انسانی می باشد که در بسیاری از موارد فرد نیاز دارد از عاقبت و آینده خوب و بد این رفاقت اطلاع پیدا نماید. در این خدمت بر اساس علم اعداد و حروف به شما خوب یا بد بودن این رفاقت گفته می شود.

شراکت

درست مانند یک رابطه عاشقانه ، یک رابطه کاری نیز رابطه ای به هم تنیده و پیچیده است. اما خب داشتن شریکی خوب و همراه برای موفقیت فوری و بیشتر شما کمک شایانی است. گاهی شما برای انتخاب شریک دچار تردید و موانعی می شوید که رمراز به شما می گوید عاقبت این شراکت چگونه است .

جنسیت فرزند

بسیاری از والدین علاقه مند هستند در همان روزهای اول بارداری مادر از جنسیت فرزند خود مطلع شوند. رمراز در این خدمت به شما کمک می کند از این امر مطلع شوید.

حتما تا به حال اتفاق افتاده است چیزی را گم کنید. رمراز به شما خبر پیدا شدن یا نشدن و اینکه چه کسی گم شده شما را برده است به شما می دهد.

گم شده

حتما تا به حال اتفاق افتاده است چیزی را گم کنید. رمراز به شما خبر پیدا شدن یا نشدن و اینکه چه کسی گم شده شما را برده است به شما می دهد.

از عناوین اپلیکیشن Ramraaz

مشکلات زوجین

گاهی اتفاق می افتد که بین زوجین مشکلاتی پیش می آید که زندگی را تلخ می کند، قبل از هر کاری به رمراز مراجعه کنید و سراغ خدمت “مشکلات زوجین” بروید تا بدانید این مشکلات حاد است یا حل می شود و باید چه کرد.

طالع فرد

هر فردی در دنیا دارای طالعی می باشد که بر اساس ماه و عناصر طبیعی شکل می گیرد، که تقدیرات او را رقم می زند اعم از ازدواج یا کسب و کار و غیره. رمراز به شما طالع تان را نشان می دهد تا در مواقع لازم از آن استفاده کنید.

عدد خوش یمن

هر شخصی جهت انجام برخی امور مثل معامله یا انتخاب و از قبیل موارد ، نیاز دارد عدد مخصوص خود را بداند تا در مواقع ضرور استفاده نماید.رمراز عدد خوش یمن شما را می گوید تا در زندگی خصوصا کسب و کارتان از آن استفاده کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.