بررسی اپلیکیشن تپش سرویس سلامت آنلاین

بررسی اپلیکیشن تپش سرویس سلامت آنلاین

5 / 0
[ 0 رای ]

اپلیکیشن تپش

اپلیکیشن تپش سامانه درمانی آنلاین با اسم لاتین Tapesh از آنجایی که امروزه گوشی‌های هوشمند در هر زمان و مکانی در دسترس عموم مردم قرار دارد، در جهت رفاه حال کاربران گرامی اپلیکیشن سرویس سلامت آنلاین تپش را برای هر دو سیستم‌ عامل اندروید و IOS طراحی کرده و در اختیار شما قرار داده‌ایم. با استفاده از اپلیکیشن تپش همانند استفاده از خدمات وب‌سایت آن قادر خواهید بود تا اطلاعات پزشکان، پرستاران و داروخانه‌ها را مشاهده کرده و تمامی خدمات قابل انجام بر روی وب‌سایت اعم از رزرواسیون آنلاین پزشک، ارسال درخواست دارو و همچنین درخواست خدمات پرستاری را انجام دهید. در صورت استفاده از اپلیکیشن تپش بر روی گوشی همراه خود، برای بهره‌مندی از امکانات و مزایای این سرویس نیازی به استفاده از مرورگرهای واسطه نخواهید داشت و تنها با اتصال به اینترنت، می‌توانید مستقیما وارد برنامه شده و از تمامی مزایای این سرویس بهره‌مند شوید.

اپلیکیشن تپش سرویس سلامت آنلاین

درباره اپلیکیشن تپش

از اواخر سال ۹۶ بعد از بررسی های کارشناسی قرار بر این شد که یک سرویس سلامت آنلاین راه اندازی کنیم تا ما هم در حل مشکلات دسترسی به پزشکان، تسهیل فرآیند رزرواسیون و در نهایت، افزایش رفاه کاربران در مورد مسائل پزشکی و رزرواسیون سهیم باشیم. برای انتخاب اسم سرویس بازخوردهای بسیاری دیافت کردیم و نتیجه شد تپش که از قلب و تپندگی و زندگی آن الهام گرفته شده است.

اپلیکیشن تپش چه سرویس هایی ارائه می دهد؟

رزرو وقت پزشکان:

اپلیکیشن تپش

در اپلیکیشن تپش با یک جستجوی ساده می توانید پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید

بعد از مشاهده و بررسی اطلاعات

امتیاز و بازدید وی

عملیات رزرواسیون را انجام دهید.

درخواست دارو:

همواره یافتن یک داروی خاص و گاها نایاب یک فرآیند وقتگیر و آزار دهنده است

چرا که برای یافتن آن باید به تک تک داروخانه های موجود سر زد

علاوه بر این عدم اطلاع دقیق از محل تمامی داروخانه ها و همچنین ساعات کاری آنها نیز میتواند مشکل ساز باشد

یکی دیگر از خدمات سرویس اپلیکیشن تپش در جهت رفاه حال بیماران امکان سفارش دارو است

با استفاده از این سیستم تنها کافی است تا نام داروی خود را جستجو کرده و اطلاعات تمامی داروخانه هایی که این دارو در آنها موجود است برای شما نمایش داده خواهد شد

همچنین میتوانید داروهایی که نیاز به نسخه پزشک ندارند را نیز به صورت مستقیم سفارش دهید!

درخواست پرستار:

درخواست خدمات پرستاری نگهداری و مراقبت از بیمار یکی از مهمترین قسمتهای روند درمانی است که به هیچ وجه نباید از آن غافل شد. همچنین ممکن است برای عزیزان سالمند خود نیز به دنبال یک پرستار ماهر باشید. سرویس درخواست خدمات پرستاری تپش به همین منظور راه اندازی شده است. چنانچه به دنبال یک همراه بیمار و یا پرستار برای بیمار و یا سالمند عزیز خود هستید، سرویس درخواست خدمات پرستاری در خدمت شما خواهد بود.

در ادامه ببینید: دیلیت اکانت بیتالک

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.